Xiaomi Mi Band 5 Hangi Renkler ile Gelecek?

Xiaomi Mi Band 5 posterleri paylaşıldı. Yeni posterlerde Xiaomi Mi Band 5 renk seçenekleri ortaya çıktı.

0 90

11 Haziran’a sadece 3 gün kaldı. 11 Haziran ile beraber Xiaomi birçok yeni ürününün tanıtımını gerçekleştirecek. Yeni bir notebook gibi önemli yenilikleri göreceğimiz tanıtımın merak edilen ürünlerinden birisi de Xiaomi Mi Band 5.

Şimdiye kadar yeni akıllı bileklik ile ilgili ne detay varsa sizle paylaşmaya çalıştık. Bilekliğin tasarımından, yeni getireceği donanımlara kadar birçok özellik için paylaşımlarımız oldu. Fakat Xiaomi bu ya durmuyor. Yeni bilgiler, sızıntılar akmaya devam ediyor. Son sızıntı bir poster görseli.

Bunu da Okuyun: Xiaomi Mi Band 5 Arayüzleri Ve Özellikleri Sızdı

Xiaomi Mi Band 5, 4 Yeni Renk ile Gelecek

Saatin genel tasarımı zaten ortaya çıkmıştı. Biz de bu tasarım üzerine paylaşımlarımızı yapmıştık. Bu nedenle poster görsellerinde gözüken tasarım çok sürpriz olmadı.

Daha geniş bir ekran kullanılacağı zaten biliniyordu. Tüm kenarları kavisli daha geniş bir ekran kullanıldığı yeni poster görüntülerinde de kanıtlanıyor.

Renkli ekran kullanımının de devam edeceği akıllı bilekliğin, stok renk seçenekleri değişecek. Stok renk seçenekleri diyorum çünkü kayışlar için sonradan farklı tercihler yapabiliyorsunuz. Marka bazı renk seçeneklerine yer veriyor ama sonradan bir aksesuar olarak kayışları değiştirebiliyorsunuz.

Xiaomi Mi Band 5

İstediğiniz herhangi bir motif ya da rengi kayışlarınızda kullanabileceksiniz. Xiaomi Mi Band 5 için kayış değişikliği desteği gelecek ama varsayılan renkler neler olacak? Poster görsellerinde yer alan renkler:

  • Turuncu
  • Siyah
  • Sarı
  • Yeşil

olacak. 4 farklı renk seçeneği arasından tercih yapılabilecek. Sonradan özelleştirilecek olan kayış seçeneklerinin ve renk seçeneklerinin neler olacağını tanıtımla değil de tanıtım sonrasında yapılacak olan aksesuar çalışmalarıyla ortaya çıkacak. Sadece 3 gün sonra akıllı bilekliklerin tüm özelliklerini paylaşacağımız incelememiz olacak.

Sizler daha hızlı şekilde güncel Xiaomi haberlerine ulaşmak isterseniz de, bunun için Instagram, Twitter, Facebook sayfa ve Facebook grup hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Ayrıca Google Haberler üzerinden bize abone olabilirsiniz. Bir önceki yazımız olan Xiaomi Mi Band 5 Arayüzleri ve Özellikleri Sızdı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.