Redmi Note 8 MIUI 12 Güncellemesi için Yeni Beta Yayınlandı

Redmi Note 8 MIUI 12 güncellemesine kavuştu. Güncelleme telefonları yeniliyor. Sürüm numarası nasıl değişiyor?

0 203

Yeni arayüz, yepyeni bir akıllı telefon demek. Yeni animasyonlar, menü tasarımları, ayarlar ve çok daha fazlası. Xiaomi kullanıcıları bu konuda şanslı. MIUI arayüz güncellemeleri ile telefonlar büyük oranda yenileniyor ve eski modellere kadar birçok telefonu güncelleme veriliyor. Mesela son müjde Redmi Note 8 ailesi için geldi.

Android 10 için yakın zamanda destek alan Note 8 telefonları için bu sefer en yeni arayüz olan MIUI 12 arayüz güncellemesi yayınlandı.

Bunu da Okuyun: Xiaomi MIUI 12 Bekleyenlere Kötü Haberimiz Var

Redmi Note 8 MIUI 12 Güncellemesi ve Sürüm Numarası

Zaten yeni arayüz güncellemesini alacak akıllı telefonlar listesinde olsa da Note 8 için güncellemenin bu kadar kısa sürede gelmesi beklenen bir durum değildi. Haziran ayında güncelleme alacak telefonlar arasında da bu model yer almıyordu.

Belki yaz bitiminden sonra MIUI 12 alır dediğimiz akıllı telefonlar Android 10 tabanlı güncellemeyi aldı. Çin’de doğrudan yayına açılan güncelleme telefonun sürüm numarasını 20.6.17 olarak değiştiriyor ki bu da MIUI 12 serisine geçiş yapıldığı anlamına geliyor.

Redmi Note 8

Çin’de yayınlanan ve ilk aşaması kapalı beta olarak devam eden güncellemeyi, Çin beta ROM yüklü olan herhangi bir Redmi Note 8 cihazında kurabiliyorsunuz.

2.3 GB dosya boyutuna sahip olan yeni yazılımı, dışarıdan dosya olarak indirebiliyorsunuz. Yazılım forumlarında dosyalar yayınlandı ama bunu tavsiye etmediğimiz için link paylaşımı yapmayı doğru bulmuyoruz.

Varsın güncelleme ilk aşamada Çin için gelmiş olsun. En fazla birkaç hafta içerisinde aynı boyutta ve aynı sürüm numarasında güncelleme global olarak yayınlanacaktır. En azından şu kesin ki Android 10 üzerinde MIUI 12 güncellemesi Note 8 akıllı telefonuna geldi. Bu telefona sahip olan herkes yeni güncellemeyi alacak demek.

Sizler daha hızlı şekilde güncel Xiaomi haberlerine ulaşmak isterseniz de, bunun için Instagram, Twitter, Facebook sayfa ve Facebook grup hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Ayrıca Google Haberler üzerinden bize abone olabilirsiniz. Bir önceki yazımız olan Xiaomi MIUI 12 Bekleyenlere Kötü Haberimiz Var başlıklı makalemizde MIUI 12 hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.