Xiaomi Redmi Note 9 Pro Türkiye Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Xiaomi Redmi Note 9 Pro satışları başlıyor. İşte telefonun fiyatı.

0 265

Bekleyiş sona erdi. Türkiye’ye ne zaman geleceğini merakla beklediğimiz Xiaomi Redmi Note 9 Pro serisi, online bir lansman ile ülkemizde de duyuruldu ve satışa çıkarıldı.

Avrupa’da en çok satan akıllı telefonlardan biri olmaya aday olan Xiaomi Redmi Note 9 Pro için açıklanan fiyatlar, ülkemizde de bu modelin çok satılmaya aday olduğunu göstermekte.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Versiyonları ve Fiyatları

Xiaomi Redmi Note 9 Pro için tek versiyon var. Telefonda yer alan RAM miktarı için 4 GB ve 6 GB seçenekleri duyurulmuştu.

Yurt dışında yapılan tanıtımda iki RAM seçeneği için de farklı depolama alanı seçenekleri ve fiyatlar duyurulmuştu. Fakat ülkemizde satılacak olan Xiaomi Redmi Note 9 Pro için tek RAM versiyonu bulunacak.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro

4 GB RAM miktarına sahip olan versiyon satılmayacak. Sadece 6 GB RAM miktarına sahip olan telefon, iki farklı depolama alanı seçeneği ile satılacak. Ülkemizde alabileceğimiz versiyonlar:

  • 6 GB RAM 64 GB Depolama – 3.299 TL
  • 6 GB RAM 128 GB Depolama – 3.599 TL

olacak. Telefonların satışları Mi Store üzerinden, operatörler üzerinden ya da e-ticaret siteleri üzerinden yapılacak. Resmi Xiaomi Türkiye garantili olan telefonların Türkiye satış tarihi 15 Mayıs değil. Tanıtım 15 Mayıs tarihindeydi. Resmi satışların başlaması 25 Mayıs.

Bu modeli daha önce sitemizde değerlendirmiş ve özellikleri sizlere aktarmıştık. Yazımıza özelliklerin yer aldığı konumuzun linkini bırakalım.

Bunu da Okuyun: Redmi Note 9 Pro Serisi Resmi Tanıtımı Gerçekleştirildi Ve Şaşırtan Özellikler Göze Çarptı

Sizler daha hızlı şekilde güncel Xiaomi haberlerine ulaşmak isterseniz de, bunun için Instagram, Twitter, Facebook sayfa ve Facebook grup hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Ayrıca Google Haberler üzerinden bize abone olabilirsiniz. Bir önceki yazımız olan Xiaomi Mi Note 10 Lite Türkiye Fiyatı ve Çıkış Tarihi başlıklı makalemizde Mi Note 10 Lite hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.