Xiaomi, Mi MIX için Sosyal Medya Hesabı Açtı

Xiaomi Mi MIX için yeni bir sosyal medya hesabı kullanıma başladı. Yeni telefon mu geliyor?

0 146

Xiaomi Mi MIX serisini hatırlıyor musunuz? Hatırlamayanların sayısı çoktur. Seri uzun bir süredir yenilenmiyor. Seviyorduk bu Xiaomi Mi MIX modellerini Mıx 3 ile defter kapanmış gibi oldu. Özlediğimiz seri için yeniden kıpırdanma olduğunu söylesek nasıl olur? Heyecanlanmaya başlayanlar mutlaka olacaktır.

Heyecanlanmakta da haklısınız. Seriyi yeniden canlandıracak önemli bir hareket geldi. Yeni bir Xiaomi Mi MIX akıllı telefonunun ayak sesleri geliyor. Seri belki de yakın zamanda yeni üyesine kavuşacak. Sizi iyice meraklandırdığımıza göre geçelim yeni gelişmelere.

Xiaomi Mi MIX

Mi MIX için Yeni Sosyal Medya Hesabı Açıldı

Xiaomi, yeni akıllı telefonları için sosyal medya üzerinden paylaşım yapmayı sever. Her yeni modelde ya da gelecek yeni bir modelde sosyal medya üzerinden paylaşım yapar. Bunun için genelde Weibo hesabını kullanır.

MIX serisi için de bu durum aynıydı. Weibo üzerinden yapılan paylaşımlarda yeni akıllı telefonlar için bilgiler paylaşılırdı. Xiaomi MIX hesabı üzerinden paylaşımlar yapılmaktaydı. Seriye ara verilince bu sosyal medya hesabı da aktif olarak kullanılmaz oldu.

Eski hesabı bırakan Xiaomi, yeni bir sosyal medya hesabı açtı. MIX Weibo olarak açılan yeni hesap önemli. Bu hesap gösteriyor ki seri yeniden canlandırılacak. Yeni modelin devam telefonu olarak gelecek olan MIX 4 olmasını beklemekteyiz.

Bunu da Okuyun: Kullanıcı Verilerini İzlemede Yeni Perde – Xiaomi Güncelleme Sundu

Gelir mi? Ne zaman gelir? Sorular cevapsız. Sadece sosyal medya hesabının açılması bile yeterli. Bu serinin iptal edilmediğini ve elinde sonunda yeni bir cihaz göreceğimizi gösteriyor. Henüz paylaşımlar olmadığı için bu telefonlar hakkında tüyoları da elde edemedik.

Ekran altı kamera gibi göz alıcı yeniliklerin bulunması söz konusu olacak olan Xiaomi Mi MIX 4 için detay paylaşımı yapılırsa, bu Weibo sayfası üzerinden ortaya çıkacaktır.

Sizler daha hızlı şekilde güncel Xiaomi haberlerine ulaşmak isterseniz de, bunun için Instagram, Twitter, Facebook sayfa ve Facebook grup hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Ayrıca Google Haberler üzerinden bize abone olabilirsiniz. Bir önceki yazımız olan Kullanıcı Verilerini İzlemede Yeni Perde – Xiaomi Güncelleme Sundu başlıklı makalemizde Xiaomi hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.