Redmi Earbuds S Kablosuz Kulaklık Tanıtıldı

Yeni kablosuz kulaklık Redmi Earbuds S özellikleri duyuruldu. Tercih edebileceğiniz kulaklığın en iyi özellikleri ve fiyatı.

0 84

Redmi Earbuds S, Redmi’nin kablosuz kulaklık alanında yeni temsilcisi oldu. Daha önce birkaç model ile kendisini kanıtlayan markanın, bu kez özellikleri biraz daha iyi bir seviyeye taşıdığını görüyoruz.

Tasarımı AirDots modellerine benzeyen kulaklık modellerinde hem daha hafif bir kasa kullanılmış hem de daha dayanıklı bir kasa kullanılmış. Tasarım açısından baktığımız zaman, tam kulak içine yerleşen minimal bir tasarım göze çarpıyor. Tıpkı Xiaomi’nin AirDots modellerinde olduğu gibi minimal ama kullanışlı bir tasarım.

Redmi Earbuds S

Redmi Earbuds S Özellikleri ve Fiyatı

Tasarımı geçelim şimdi. Tasarımsal olarak işlevsel olduğu kadar bu serinin donanımsal açıdan da iyi olduğu açıklandı. Donanım dediğimizde hemen DSP sistemi öne çıkıyor. Bu sistem, başka çeşit bir gürültü engelleme teknolojisi sunuyor.

Çevresel gürültü engelleme olarak tanımlayabileceğimiz özellik, bir telefon görüşmesi yapıyorsanız sesinizin karşı tarafa çok daha net gitmesini sağlıyor. Sürekli olarak kulaklık kullanmayı ve aramalarını da kulaklık üzerinden cevaplamayı tercih eden kullanıcılar için gerçekten iyi bir özellik.

Gürültü engelleme özelliğinden sonra bir başka önemli nokta şarj süresi. Kablosuz kulaklık tercihinde 4 ile 8 saat arasında değişen kullanım süreleri var. Redmi Earbuds S bu süreyi biraz daha yukarı çıkarıyor. Kullanım testleri daha iyi özetleyecek ama markanın açıklamasına göre 12 saate kadar şarj süresi elde edilebiliyor.

Redmi Earbuds S

Bunu kutu ile beraber değerlendirmek gerekiyor ve kullanıma göre şarj süresi artıp azalabilir. Mesela oyun modu. Oyun modu adı verilen moda geçtiğinizde tepkime süresi 122 ms değerine kadar iniyor. Tabii ki bu moda geçtiğinizde şarj süresi olumsuz olarak değişiyor.

Sanal asistan desteği, IPX4 sertifikası ile su sıçramalarına karşı koruma, tam şarj için hızlı şarj özelliği ve kulaklık üzerinde kontrol edilebilen butonlar ise diğer özellikler.

Bunu da Okuyun: Xiaomi Mi TV 43″ Tanıtıldı – Yeni Akıllı TV Geliyor

Güçlendirilmiş ve özellik açısından zenginleştirilmiş olan Redmi Earbuds S kulaklığını satın almak isteyenlerdenseniz, ödemeniz gereken rakam da 24 dolar olacak. Hindistan’da tanıtım yapıldı ve ilk satışlar Hindistan bölgesinde olacak ama Avrupa için de kulaklıklar gelecektir.

Sizler daha hızlı şekilde güncel Xiaomi haberlerine ulaşmak isterseniz de, bunun için Instagram, Twitter, Facebook sayfa ve Facebook grup hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Ayrıca Google Haberler üzerinden bize abone olabilirsiniz. Bir önceki yazımız olan Redmi Smart TV X 3 Farklı Boyut ile Tanıtıldı başlıklı makalemizde Redmi Smart TV X hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.