Redmi 8A Pro Tanıtımı Yapıldı. Fiyatı ve Özellikleri Ortaya Çıktı

0 160

Xiaomi’nin bir alt markası olarak yola çıkan Redmi, süreçte başarılı ve sonuç odaklı hareket etmesi sebebi ile tercih edildi. Redmi 8A Pro akıllı telefonu da bu süreçte kullanıcı dostu olarak tanıtıldı ve piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Fiyat ve performans açısından Redmi marka akıllı telefonları karşılaştırırsak, pek çok telefonu ön plana çıkıyor. Ancak yeni tanıtımı yapılan Redmi 8A Pro, bu süreçte kullanıcılar açısından çok daha avantajlı. Fiyat konusunda çok etkin bir telefon olmasına karşın, telefonun tasarımsal ve teknik açıdan özellikleri de oldukça iyi. Bu sebepten ötürü size aşağıda açıklayacağımız özellikler ile bunu net bir şekilde fark edeceksiniz.

Redmi 8A Pro Tasarımı ve Özellikleri

Redmi 8A Pro

Redmi serisinin akıllı telefonlarının tasarımsal açıdan harika değerlendirmeleri içerisinde barındırması sonucunda ortaya çıkan husus, telefonların kullanıcı dostu olmasıdır. Yani çentikli bir ekranın Redmi 8A Pro’da benimsenmektedir. Bununla beraber telefonda herhangi bir çerçeve bulunmuyor. Zaten bu açıdan çok şık bir akıllı telefon.

Akıllı telefonda herhangi bir çerçeve bulunmuyor ancak önemli olan husus, akıllı telefonun alt çerçevesi. Çünkü alt kısımda, Redmi’nin logosunun bulunduğu bir çerçeve var. Arka panel kısmına bakıldığında ise alt alta sıralanmış kameralar bulunuyor. Bunun dışında başka bir detay bulunmazken, arka panel sade tasarımı ile dikkat çekiyor.

Telefonun tasarım özelliklerinin ötesinde çok ciddi derecede dikkat çeken teknik özellikleri de bulunuyor. Şimdi sizlere bu özellikleri sıralamaya çalışalım:

  • Qualcomm Snapdragon 439 yonga seti,
  • 2 ve 3 GB RAM seçeneği,
  • 22 inçlik LCD panel,
  • 720 X 1520p çözünürlük özelliği,
  • 13 MP ve 2 MP çözünürlüğünde 2 farklı kamera,
  • 8 MP ön kamera.

Redmi 8A Pro

Yukarıdaki özellikleri ile ön plana çıkan Redmi 8A Pro, orta sınıf için en uygun akıllı telefonlar arasında yer alıyor. Telefonun görünümü ve özellikleri gördüğünüz üzere oldukça harika. Bu süreçte satış ile ortaya çıkan diğer özellikler de olacaktır. Eğer sizler de Xiaomi marka akıllı telefonlara ait bilgilere ve tüm yeni görüntülere anında ulaşmak isterseniz, bunun için İnstagram.com/xiaomiblogcom/ adlı sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Sizler daha hızlı şekilde güncel Xiaomi haberlerine ulaşmak isterseniz de, bunun için Instagram, Twitter, Facebook sayfa ve Facebook grup hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Ayrıca Google Haberler üzerinden bize abone olabilirsiniz. Bir önceki yazımız olan Xiaomi Koronavirüs'ten Etkilenmeye Devam Ediyor başlıklı makalemizde Xiaomi Koronavirüsten Etkilendi Mi hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.