Xiaomi Mi CC9’a Android 10 Müjdesi

0 57

Xiaomi’nin Mi CC9 adlı telefonuna beklenen güncelleme geldi ve bu güncelleme kullanıcıları oldukça memnun edecek. Ancak bu güncellemenin şuan için telefonlara geldiğini söyleyemeyiz. Bununla ilgili diğer detaylar, haberimizin içerisinde yer almaktadır.

Çin’de akıllı telefon kullanıcılarının ortaya attığı iddialara göre Xiaomi Mi CC9 için Android 10 güncellemesinin geleceği ortaya konuldu. Buna göre Xiaomi Mi CC9 için Android 10 güncellemesi gelirse, bu güncelleme Android 10 tabanlı MIUI 11 güncellemesi olacak. Aynı zamanda bahsedilen Android 10 güncellemesi, kararlı sürümü ile geleceği için daha gelmeden kullanıcılarını heyecanlandırmış durumda.

Güncellemenin içeriği ve diğer özellikleri telefonun harika bir içeriğe sahip olmasına yardımcı olacak. Zaten kullanıcıların da bu güncellemeye olan ilgisinin fazla olması, süreci hızlandırmış durumda. Peki, Xiaomi Mi CC9 için gelen güncellemenin boyutu nedir? Bu güncelleme için gerekli olan boyut, 2.3 GB. Bu boyutta olan Android 10 güncellemesi ile de pek çok aktif özellik geliyor. Bahsedilen değerler çerçevesinde Android 10 ile Xiaomi Mi CC9’a gelecek özellikler; karanlık mod ve uygulama izlerinin kontrolünün daha ayrıntılı olması olarak karşımıza çıkmaktadır.

Xiaomi Mi CC9, Android 10 tabanlı MIUI 11 almaya başladı

Xiaomi Mi CC9 Android 10 Tabanlı MIUI 11 Güncellemesi Alacak

Şubat 2020’nin güvenlik yaması ile beraber gelecek olan Android 10 tabanlı MIUI 11 güncellemesi, çeşitli hata düzeltmeleri ile de gündemde. Buna yönelik ortaya atılan iddiaya göre ise Xiaomi Mi CC9’un işletim sistemi ile ilgili bazı hatalar düzeltilecek. Bu hataların düzeltilmesi ile elde edilecek olan faydalar da üst seviyeye çıkacak. Bu nedenle şuan için her şey oldukça iyi seyrediyor. İlerleyen zamanlarda güncelleme telefonlara entegre olduğunda, elde edilen faydaların net bir şekilde görülmesi bekleniyor.

Xiaomi Mi CC9 için gelen Android 10 güncellemesi, bazı değerleri de bizlere ima ediyor. Buna göre güncelleme, telefonun uluslararası versiyonu için de güncellemenin ışığını yaktı. Peki, Xiaomi Mi CC9’un uluslararası versiyonu hangisidir? Elbette ki Xiaomi Mi 9 Lite. Bu telefon için de gerekli olan Android 10 tabanlı kararlı MIUI 11 sürümünün kısa zaman içinde telefonlara ulaşması bekleniyor. İlerleyen zamanlarda konu ile ilgili diğer detaylar da ortaya çıkacak.

Sizler daha hızlı şekilde güncel Xiaomi haberlerine ulaşmak isterseniz de, bunun için Instagram, Twitter, Facebook sayfa ve Facebook grup hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Ayrıca Google Haberler üzerinden bize abone olabilirsiniz. Bir önceki yazımız olan Bir Ay İçerisinde Flipkart'ta En Yüksek Puan Alan Telefon Açıklandı başlıklı makalemizde Flipkart, Kullanıcı Değerlendirmesi ve Poco hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.