Redmi Note 9, 3 Farklı Varyantı İle Gelebilir

0 152

Xiaomi’den ayrılan ve kendine ait bir marka olan Redmi, inanılmaz telefonlara imza atmaya devam ediyor. Bunlardan biri de Redmi Note 9 serisi. Ancak serinin tanıtımı bile gerçekleşmeden ortaya atılan iddiaların etkisi oldukça büyük.

Redmi Note 9’un piyasaya sürülmesi sürecinde ortaya çıkması olası bir karışıklıktan bahsedildi. Bu karışıklık, seriye yeni bir varyantın eklenip, eklenmeyeceği. Çünkü hepimizin bildiği üzere Redmi Note 9 serisi yalnızca 2 varyant üzerinden tanıtılıp, satışa sunulacak. Ancak göstergeler bu yönde değil. Yeni bir modelin de bu seriye eklenmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Twitter’da ortaya atılan iddialara bakıldığında yeni varyantın büyük bir ses getirdiğini söyleyebiliriz. Peki, nedir bu model? Elbette ki Redmi Note 9 Pro Max. Söylentiler yavaş yavaş arttıkça artık bir iddiaya dönüştü ve önemli çıkarımlar ise bu iddia üzerinden gerçekleştirilmeye başlandı. Ancak ortaya atılan asılsız iddialar ve yanlış söylentiler yüzünden teknoloji tutkunlarının bu habere tam anlamı ile inandığını söyleyemeyiz. Çünkü geçmişte yaşanılan olumsuz durumlar sebebi ile Redmi Note 9 Pro Max’in varlığından kimse şuan için emin değil.

Redmi Note 9 Pro Max Yeni Bir Model Olarak Karşımıza Çıkabilir

Tartışma Twitter’da başladı ve bunun üzerine farklı kişiler ve firmalar da tartışmaya dâhil olarak, Redmi Note 9 Pro Max’in varlığı hakkında konuşmaya başladılar. Tartışmaların ardı arkası kesilmezken, Redmi veya Xiaomi’den konu ile ilgili herhangi bir açıklamanın da geldiğini söyleyemeyiz. Diğer sektörlerdeki sızıntılar ve Redmi Note 9 serisi ile ilgili bu sızıntı birbirini ilgilendiren bir yapıya sahip olduğundan dolayı, entegre bir şekilde Twitter’da konuşulmaya devam ediyor.

Redmi Note 9 Pro Max varyantı ile ilgili önemli söylentilerin olduğunu hepimiz gördük ancak bu söylenti ve sızıntılar genelinde telefon ile ilgili herhangi bir özellik aktarımının olmadığını da net bir şekilde söyleyebiliriz. Telefon ile ilgili söylentiler bununla da sınırlı kalmayacak gibi. Çünkü her geçen gün seri ile ilgili yeni iddialar ortaya atılıyor. Önümüzdeki günlerde Redmi Note 9 serisinin tüm detayları ve özelliklerini hep beraber görme fırsatı elde edeceğiz.

Sizler daha hızlı şekilde güncel Xiaomi haberlerine ulaşmak isterseniz de, bunun için Instagram, Twitter, Facebook sayfa ve Facebook grup hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Ayrıca Google Haberler üzerinden bize abone olabilirsiniz. Bir önceki yazımız olan Xiaomi Mi Mix 3 İçin Beklenen Haber Geldi başlıklı makalemizde Android 10 Güncellemesi, Mi Mix 3 ve Xiaomi hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.