Redmi K30 Pro Serisinin Fiyatlandırma Stratejisi Sızdırıldı

0 213

Redmi serisinin hedefi konumunda olan Redmi K30 Pro serisi, şuana kadar açıklanan özellikleri ile kullanıcı adaylarını heyecanlandırdı. Ancak telefonun tanıtım etkinliği yarın yapılması beklenirken, fiyatlandırma politikası sızdırıldı.

Yarın tanıtılması beklenen Redmi K30 Pro’ya ek olarak, üstün kamera özelliği de sunması beklenen Redmi K30 Pro Zoom Edition modeli de tanıtılacak. Bu iki önemli Redmi marka telefonun özellikleri kullanıcı adaylarını bu güne kadar heyecanlandırdığı için, fiyatlandırmanın nasıl olacağı da merak konusu olmuştu. Xiaomi’nin Ürün Direktörü konumunda yer alan Wang Teng Thomas ise bu yönde flaş bir açıklama imza atmıştı. Açıklamaya göre, Redmi K30 Pro serisi akıllı telefonların fiyatlarının 422 Dolar üzerinde olması bekleniyordu.

- Reklam -

Ürün Direktörü’nün açıklamalarında ortaya çıkan fiyatlandırma, gerçek fiyatlar çerçevesinde nitekim doğru orantılı oldu. Çünkü Redmi K30 Pro serisi akıllı telefonların fiyatları 422 Dolar üzerinde seyredecek.

Redmi K30 Pro ve Redmi K30 Pro Zoom Edition Fiyatları Sızdırıldı

Kaynağı güvenilir olan bir platforma göre Redmi K30 Pro serisi akıllı telefonların fiyatları tanıtım etkinliğinden önce sızdırıldı. Buna göre 8 GB RAM + 128 GB depolama kapasitesi özelliğine sahip Redmi K30 Pro modelinin fiyatının 521 Dolar olması beklenmektedir. Yine aynı RAM ve depolama kapasitesine sahip Redmi K30 Pro Zoom Edition modelinin fiyatı ise 563 Dolar olarak belirlenmiş durumda.

Geçtiğimiz hafta sonu içerisinde Redmi K30 Pro akıllı telefonunun 6 GB + 128 GB ile 8 GB + 128 GB modellerinin Çin’de piyasaya sürüleceği belirtilmişti. Aynı şekilde Redmi K30 Pro Zoom Edition akıllı telefonunun ise; 8 GB + 128 GB, 8 GB + 256 GB ve 12 GB + 256 GB modelleri çerçevesinde piyasaya sürülmesi beklenmektedir.

VC sıvı soğutma teknolojisine ek olarak Süper Bluetooth özelliğinin bulunması beklenen Redmi K30 Pro akıllı telefonlar, yarından itibaren pazara bomba gibi bir giriş yapacak. Bu sebepten ötürü Redmi marka telefon meraklıları için heyecanlandıran bir tanıtım etkinliği olacak. Telefonun bilinen diğer özelliklerine ek olarak, teknik ve tasarımsal açıdan tüm özelliklerinin açıklanacağı tanıtım, 24 Mart (yarın) gerçekleştirilecek.

Bir önceki yazımız olan Xiaomi'den Huawei'e Darbe başlıklı makalemizde Apple, Huawei ve İphone hakkında bilgiler verilmektedir.

- Reklam -

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.