MIUI 11, MIUI Galerisi İle Videolara Kar ve Yağmur Efekti Getiriyor

0 119

Xiaomi’nin Android tabanlı işletim sistemi olan MIUI, yeni özellikleri ile Xiaomi kullanıcılarını heyecanlandırmaya devam ediyor. İşletim sisteminin hedefindeki geliştirme ise bu sefer MIUI Galeri oldu. Bu yeni özellik ile videolarda kar ve yağmur efekti etkin bir şekilde gerçekleştirilebilecek.

MIUI işletim sisteminin MIUI Galeri’de getirdiği özellik ile farklı gökyüzü değişiklikleri etkin bir şekilde ortaya konabilecek. Bu özellik ile fotoğraf ve videolarınıza inanılmaz görüntüler getirebilecek, gerçeğinden hiçbir farkı olmadığını görebileceksiniz. Bunun gerçekleştirilmesi için farklı tip ön ayarları entegre eden MIUI, böylece Xiaomi kullanıcılarına önemli bir özellik deneyimleme fırsatı verdi.

Video / Göm

Geçtiğimiz günlerde Xiaomi’nin MIUI Galeri uygulamasına yeni bir video düzenleyici programı eklediğini hep beraber görmüştük. Amiral gemisi olan Xiaomi Mi 10 serisine entegre olan bu video düzenleme eki, ön ayarlar ile fotoğraf ile videoların her türlü düzenlemeye açık olduğunu gösteriyordu. Xiaomi’nin attığı bu adım ile gerek video düzenleme programı, gerekse de kar ve yağmur efektleri birbirine uyumlu olarak çalışacak. Video düzenleme aracı ile videolara gerçek gibi kar ve yağmur efektleri kolay bir şekilde eklenebilecek.

Video / Göm

Xiaomi’nin Yeni Özelliği MIUI Galeri’de Aktif Olacak

“Dinamik Gökyüzü Filtresi” olarak adlandırılan bu özellik, farklı tip değerleri de içerisinde barındıracak. Videolarınıza yağmur ve kar efektini etkin bir şekilde uygulama imkânı verecek olan bu özellik ile herhangi bir efekt uygulama problemi yaşamayacaksınız. Xiaomi.eu ekibi bünyesinde yer alan Igor Eisberg, MIUI Galeri’nin bu özelliğini manuel olarak etkinleştirmeyi de başarmıştı. Bunun akabinde yeni efekt özellikleri ile neler yapılabileceği ile ilgili videolar da paylaşıldı. Videolarda gördüğünüz üzere önemli bir başarıya imza atan Xiaomi, kullanıcılarını bu şekilde memnun edeceğe benziyor.

Videolar içerisinde yer aldığı gibi yağmur ve kar efektinin video dosyalarına ne kadar gerçekçi bir şekilde eklendiğini görebiliyoruz. Tüm bu detayları içerisinde barındıran özellik ile ilgili Xiaomi’den de herhangi bir açıklama gelmedi. Ancak ortaya atılan iddialara bakarsak, MIUI Galeri’nin bu özelliği Xiaomi Mi 10, Xiaomi Mi 10 Pro ve Redmi K30’da aktif olacak. Aynı zamanda piyasaya sürülmeden önce Xiaomi’nin özellikler içine farklı efektler ekleyebileceği de düşünülüyor.

Sizler daha hızlı şekilde güncel Xiaomi haberlerine ulaşmak isterseniz de, bunun için Instagram, Twitter, Facebook sayfa ve Facebook grup hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Ayrıca Google Haberler üzerinden bize abone olabilirsiniz. Bir önceki yazımız olan Xiaomi Mi Browser Artık WhatsApp Durumlarını Kaydedip, Facebook Özet Akışını Gösterebilecek başlıklı makalemizde Mi Browser, Mint Browser ve Tarayıcı hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.