Xiaomi Qingping Bluetooth Çalar Saat Tanıtıldı

Xiaomi Qingping Bluetooth çalar saat tanıtımı yapıldı. Yeni saatin özellikleri neler? Detayları ile Xiaomi Qingping Bluetooth çalar saat.

0 27

Sürekli yeni bir akıllı ürünle kendisini gösteren Xiaomi, son yıllarda birbirinden farklı birçok ürünü ile dikkat çekiyor. Bu ürünler içerisinde en çok dikkat çekeceğini düşündüğümüz serilerden birisi de Xiaomi Qingping Bluetooth çalar saat modeli oldu. Akıllı bir çalar saat olarak da gösterebileceğimiz ürün, yeni teknolojileri öne çıkarmada oldukça başarılı.

Xiaomi Qingping Bluetooth çalar saat

- Reklam -

Xiaomi Qingping Bluetooth Çalar Saat Neler Sunuyor?

Herhangi bir düğmenin bulunmadığı bir çalar saat, akıllı telefonlarla doğrudan bağlantı sunabiliyor. Saatin üzerinde yer alan kauçuk yapı ise dokunmatik bir kontrol sunulmasını sağlamakta. Mesela bir alarm çaldığı zaman, saatin üzerine elinizle bastığınız zaman bu aramanın ertelenmesini sağlayabiliyorsunuz.

Yumuşak gövdeye iki kez bastığınız zaman, bu kez alarm duruyor. Çalar saatin tasarımı bir yana, bu seride akıllı telefon ile akıllı saat arasında bağlantı kurulabiliyor. Akıllı saat ile çalar saat arasında bağlantı kurduğunuz zaman, otomatik olarak akıllı telefonunuzun saat ve alarm bilgileri de saat ile eşleştiriliyor. Saat ile eşleştirme yapıldığı zaman ise telefondan alarm ayarlayarak otomatik olarak saatin de alarm kurulması sağlanmakta.

İlginizi Çekebilir: Xiaomi Isıtıcılı Powerbank Modelini Tanıttı

Xiaomi Qingping Bluetooth çalar saat, 16 farklı alarm kurmaya da izin veriyor. Bunun dışında 8 farklı zil sesinin desteklendiğini de ekleyelim. Saatin en çok dikkat çeken özelliği ise sıcaklık ve nem algılama özelliği olarak karşımıza çıkıyor. Nem seviyesi ve sıcaklık değişimlerini tespit edebilen bir akıllı saat sunulmakta.

Diğer akıllı ev aletleri ile doğrudan bağlantı kurabilen akıllı saatin, otomatik ekran ayarı olduğunu da ekleyelim. Bu ayar sayesinde saatin ekran parlaklık değeri gün ışığına göre ayarlanabiliyor. Bunun için herhangi bir ayarlama yapmaya gerek yok. Bu özelliklerle beraber saatin 14 Ocak tarihinden sonra satışa çıkacağını da ekleyelim.

Bir önceki yazımız olan Xiaomi Smartmi Akıllı Isıtıcı Duyuruldu başlıklı makalemizde Xiaomi Smartmi hakkında bilgiler verilmektedir.

- Reklam -

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.