Redmi Note 8 Serisi 10 Milyon Satış Rakamına Ulaştı

Redmi Note 8 akıllı telefonların soon satış rakamları açıklandı. Redmi Note 8 10 milyon satış rakamını geride bıraktı.

0 211

Xiaomi’nin alt markalarından biri olan ve çok hızlı bir şekilde büyüme gösteren Redmi, bu sene yeni akıllı telefon modellerini pazara sunmuştu. Markanın yeni akıllı telefonların Redmi Note 8 ve Redmi Note 8 Pro akıllı telefonları olmuştu. Amiral gemisi serisi modellerin 29 Ağustos tarihinde satışa çıktığını da gördük.

Aradan geçen 3 aylık bir süre sonrasında, yeni akıllı telefon modelleri için satış rakamları da ortaya çıktı. Markanın yeni akıllı telefonları için paylaşılan satış rakamları ise Xiaomi’nin ciddi bir seviyeye aştığını gösteriyor.

Redmi Note 8

Redmi Note 8 için İndirim Geldi

Marka tarafından yapılan açıklamayla beraber telefonların sadece 3 aylık bir süre içerisinde 10 milyon satış barajını geçtiği duyuruldu. Sadece 3 ay gibi bir süre içerisinde bu denli yüksek satış rakamının elde edilmesiyle beraber seri için sevindirici bir haber de verildi.

İlginizi Çekebilir: Redmi Note 8 Pro Electric Blue Rengi Duyuruldu

Çok satan telefonlar için bir miktar indirim uygulanacağı açıklandı. Fakat indirimin oranı konusunda herhangi bir bilgi verilmedi. Sadece 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı sunan modelin satış fiyatından indirime gidildiği duyurulurken, bunun dışında indirimin şimdilik Çin’de sınırlı olacağı açıklandı.

Redmi Note 8

Diğer bölgeler için herhangi bir indirimin uygulanıp uygulanmayacağını bilemiyoruz. Bu arada ilginç bir veri daha paylaşalım. 3 aylık bir süre içerisinde 10 milyon satış rakamının elde edildiği akıllı telefonun günlük olarak 110 bin adet sattığı duyuruldu.

Bu da markanın kendi rekorunu kırdığını göstermekte. Serinin indirimi hakkında yeni bir detay paylaşılacak olursa, bu detayları paylaşacağız. Redmi Note 8 serisinin yeni renk seçenekleriyle güncellenmeye devam edeceğinin de bilgisini verelim.

Sizler daha hızlı şekilde güncel Xiaomi haberlerine ulaşmak isterseniz de, bunun için Instagram, Twitter, Facebook sayfa ve Facebook grup hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Ayrıca Google Haberler üzerinden bize abone olabilirsiniz. Bir önceki yazımız olan Snapdragon 765G Kullanan İlk Telefon Redmi K30 Olacak başlıklı makalemizde Redmi K30 ve Snapdragon 765G hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.