Redmi K30’un Ekranında Gerçekten de İki Delik Olacak

0 22

Redmi K30 bu haftanın başlarında resmen tanıtıldı ve bu yılın başından beri oldukça popüler olan Redmi K20 / Xiaomi Mi 9T serisinin başarısını devralmakla görevlendirildi. K serisinin her iki üyesi de, 120Hz yenileme hızına ve çift selfie kameralar için hap şeklindeki 6.67 inç IPS panellere sahip. Geliştirilen yeni bir modelde ise, iki sensör arasındaki boşluğun siyah bir çubuk aracılığıyla gizlenebilmesi için yazılımda bununla ilgili bir ayar bulunduğu anlaşılıyor.

Birkaç Weibo yazısına göre, yazılım iki ön kamera arasındaki boş alanı maskeliyor, ancak ekran seçenekleri menüsüne girdiğinizde ve kesmeyi gizlemeyi seçtiğinizde boş alanı kısa bir süre görebiliyoruz. Başka kullanıcılar, ekranı iki kamera arasındaki boşluğu tamamen görmezden gelmeye zorladılar ve çift delikli tasarımını kalıcı hale getirmeyi başardılar.

Redmi K30 serisinde LCD paneller kullandığı için, aydınlatma koşullarına bağlı olarak kameralar arasındaki siyah kısım bariz şekilde belli olacaktır.

Sizler daha hızlı şekilde güncel Xiaomi haberlerine ulaşmak isterseniz de, bunun için Instagram, Twitter, Facebook sayfa ve Facebook grup hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Ayrıca Google Haberler üzerinden bize abone olabilirsiniz. Bir önceki yazımız olan Xiaomi, Motorola Razr benzeri kapaklı tasarımı ile katlanabilir bir telefon patenti aldı başlıklı makalemizde katlanabilir akıllı telefon, Katlanabilir telefon ve Motorola Razr hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.